Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
SHOW ME THE JUSTICERated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5