Series
Ratings
39
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0