Movies
Ratings
142
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5