Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HealerRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0