Movies
Ratings
40
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0