Series
Ratings
172- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Night GoblinRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.0
Rated GRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 1.5
The PackageRated ★ 1.5- Talking StreetRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5