Series
Ratings
54
SignalRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5