Titles you rated
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Island of CatsRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 1.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.0- Oink OinkRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.5