Series
Ratings
313
Raising DionRated ★ 3.5
Raising DionRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 4Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Giant Peng TVRated ★ 3.0- The Sound of Your Heart Season 3Rated ★ 3.0
- The Sound of Your Heart Season 2Rated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 2.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5