Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5