Movies
Ratings
1213
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.5- The Kiss manRated ★ 3.0
Sink or SwimRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0- The Future of TongueRated ★ 3.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
RamsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
In No Great Hurry: 13 Lessons in Life with Saul LeiterRated ★ 3.0