Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5