Movies
Ratings
335
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
2012Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0