Movies
Ratings
15
FamilyhoodRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0