Movies
Ratings
563
The WailingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 1.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5