Titles you rated
AkiraRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
BorderRated ★ 3.0
BirdRated ★ 4.0
Beating HeartsRated ★ 3.0
At this Moment, in the Nation’s SkyRated ★ 3.5
New WaveRated ★ 3.0