Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5