Titles you rated
Love FictionRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0