Titles you rated
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.5
Sacrificial Princess and the King of BeastsRated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Those Snow White NotesRated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
Maid Sama!Rated ★ 4.5
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 4.5
Re-MainRated ★ 4.0