Titles you rated
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0