Series
Ratings
18
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0