Movies
Ratings
110
Inside OutRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0