Titles you rated
GrimmRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0