Titles you rated
My DictatorRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0