Movies
Ratings
38
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5