Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 2.0
MiraiRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.0