Titles you rated
My MisterRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 0.5
Liar GameRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- 下北GLORY DAYSRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 0.5- Fairy CommiRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5