Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0