Movies
Ratings
72
Fist of FuryRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0