Series
Ratings
205
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Passionate LoveRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Glorious DayRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.0
The Thousandth ManRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0