Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
 
3 IdiotsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5