Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.5