Series
Ratings
10
JumongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5