Movies
Ratings
120
The PrestigeRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0