Titles you rated
Tale of ArangRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0