Movies
Ratings
472
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0