Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5