Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0