Movies
Ratings
250
1917Rated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
The Princess SwitchRated ★ 3.0
The ConductorRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0- AliveRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Love Is in the AirRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0