Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0