Movies
Ratings
2110
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5