Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0