Movies
Ratings
400
SupermanRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Re/MemberRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5