Movies
Ratings
66
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5