Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0