Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0