Series
Ratings
66
Little WomenRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.0