Movies
Ratings
73
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0