Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 0.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Love & LawRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5- MacGyverRated ★ 2.0