Movies
Ratings
928
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0